08-9340289
וילון ונציאני | וילונות ונציאנים | תריס


הקסם של וילון ונציאני

וילון ונציאני מוכר לצרכן גם בשמו תריס ונציאני. יש הטוענים כי מדובר בתחליף עיצובי דקורטיבי, נוח ויעיל לתריסים המוכרים. וילונות ונציאנים עשויים ממגוון חומרים, ולכן עונים על צרכים עיצוביים רחבים לבית ולמשרד: פלסטיק דמוי עץ, P.V.C מוקצף, אלומיניום, עץ אלון, במבוק וחומרים נוספים. גם העיצוב של תריסים ונציאנים משתנה כאשר רוחב השלבים דק או רחב ומשפיע על העיצוב הכללי.

וילונות ונציאנים מנגנונים פרקטיים בעיצוב יפהפה

תריסים ונציאנים נגללים כלפי מעלה ובעלי מנגנונים שונים כגון חוטים המרימים ומורידים את התריס ומנגנונים חשמליים. חשוב לציין כי וילון ונציאני מספק הצללה, אינו מספק אטימות מוחלטת אך מאפשר את חסימת מרחב הראייה פנימה. וילונות מסוג זה נחשבים פתרונות אלגנטיים בסגנון נקי וחדשני. החומר מהם הם מיוצרים משפיע על העיצוב הכללי של החדר. כך נוכל למצוא לדוגמה וילון עשוי עץ המספק הצללה במטבח כפרי לעומת וילון העשוי אלומיניום המגן מפני קרני השמש במשרד הייטק.

תריסים ונציאנים איכות משתלמת


תריס ונציאני מהווה כלי פרקטי להצללה וליצירת אינטימיות, ונחשב אחד הכלים העיצוביים הפופולריים כיום. איכותו מוצאת ביטוי גם בנפח הכמעט בלתי מורגש שהוא תופס לצד העובדה שהוא נגלל למעלה ולכן אינו דורש פינוי מרחב בצדדיו.
וילון ונציאני עשוי עץ משתלב היטב בקונספט ירוק ובתפיסה האקולוגית המאפיינת את תקופתנו. הוא מעניק תוספת מושלמת לחדרי המתנה, למשרדים, לבתים ולדירות במיוחד כאשר מדובר בעיצוב בניחוח נקי ופשוט, עדין ואלגנטי.
תריסים מסוג זה נוחים מאוד לניקוי באמצעות מסיר אבק ומטלית לחה. תריס ונציאני עמיד בשעות שמש רצופות ויוקדות ואינו מחליד כתוצאה מלחות מתמשכת. התריס איכותי, נשמר לאורך שנים ואידיאלי לשימוש. ישנם סוגים שונים של וילונות לדוגמא וילון רומאי.

מתלבטים בין סוגים של וילונות ונציאנים? היכנסו אל אולמות התצוגה וחנויות שטיחי ישראל. אנשי מקצוע מומחים בתחום יסייעו לכם בהתאמת ההצללה האידיאלית לבית ולמשרד.

וילון ונציאני | וילונות ונציאנים | תריס


קראו עוד על שטיחים