08-9340289
וילונות בראשון לציון |בבילו סנטר חנות


חנות וילונות מקצועית היא מרחב קסום של בחירות

הכניסה אל חנות וילונות מזמינה אתכם לשפע של בדים וחומרי גלם אחרים שמטרתן משותפת: הצללה איכותית והשלמת התמונה העיצובית של חלל הבית. מומלץ להגיע אל חנויות וילונות המציעות לא רק וילונות בד אלא גם תריסים ונציאנים, תריסי גלילה שונים, וילונות ורטיקאלים ווילונות בעלי שלבים לאורך. כך תוכלו להתרשם מהמגוון ולבצע השוואת מחירים מול יתרונות כל וילון באופן ממוקד יותר.וילונות בראשון לציון פרקטיות ועיצוב באותה נשימה

וילונות בחולון ובערים אחרות הנמצאות במרכז הארץ ובמישור החוץ בפרט, מעניקים הצללה טובה מול השמש העולה במזרח. חדרים הפונים מזרחה זוכים בתאורה טבעית גבוהה, אך יחד עם זאת עולה צורך בהצללה, במיוחד כאשר מדובר בחלונות המשקיפים על בית הדירות השכן או על נוף שאינו מסביר פנים. במקרים אלו מומלץ לבחור וילונות ונציאנים מחנות וילונות ראשון לציון. וילונות אלו (תריסים ונציאנים) בנויים מתריסי רוחב הניתנים לתזוזה על ידי משיכה בחוט המיועד לכך או על ידי הפעלה חשמלית. בצורה זו עדיין נכנס אותו אור טבעי, אך החשיפה לנוף החיצוני מפוחתת.מה מציעה חנות וילונות בחולון לצרכנים?

כאמור, חנויות וילונות מציעות חומרי גלם שונים: אלומיניום, קש, סוגי עץ שונים, פלסטיק דמוי עץ, בד כותנה קליל, בד קטיפה כבד ומגוון בדים אחרים בעלי רמת אלסטיות משתנה. גודל החלון והווילון עצמו קובעים את הפרזול הנדרש, אם כי המשחק העיצובי מייצר לפעמים עיצובים של וילונות בחולון שאינם בהכרח קשורים לגודל החלון. לדוגמה: וילון הרחב יותר מהחלון מקנה הסתרה טובה לקיר שאינו נראה במיטבו, קיר מסדרון ארוך בכניסה לבית (ללא חלון) יכול להתקשט בווילון הדור בעל קפלים לאורך הנתלה מהתקרה לרצפה ומעניק פתרון עיצובי יפהפה.

מעוניינים לבחור וילונות בראשון לציון מתוך מגוון רחב של אפשרויות במחירים נוחים? גשו אל חנויות התצוגה של שטיחי ישראל כדי להתרשם, לחוש ולקבל עצות עיצוביות ללא התחייבות.


וילונות בראשון לציון |בבילו סנטר  חנות