08-9340289
טפטים בראשון לציון


טפטים בראשון לציון - קרוב לבית

חנויות טפטים מציעות למכירה מוצרים המשרתים את אותה המטרה. לכן נמצא את הטפטים יחד עם מדבקות הקיר מעוצבות באותה החנות. מה ההבדל בין טפטים לבין מדבקות קיר?חנות טפטים מציעה צבעים וטקסטורות לקיר

עלות המוצר חשובה לכל אחד, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעיצוב דירה שכורה שעתידה לשמש שנתיים או שלוש שנים לכל היותר. אבל למרות השיקול הכלכלי, עדיין נעים יותר לחזור בתום יום עבודה לדירה מעוצבת ומזמינה. משפחות בתחילת דרכן ואנשים המתגוררים בדירות שכורות בוחרים להיכנס אל חנות טפטים ומדבקות קיר המציעה להם אפשרויות עיצוביות במחירים נוחים. במה עדיף להם לבחור? בטפטים או במדבקות קיר?טפטים בראשון לציון או אולי מדבקות קיר בחולון?

כאמור, שני המוצרים נמכרים על פי רוב באותה חנות טפטים. מה ההבדל ביניהם? חנויות טפטים מציעות סוגים שונים של טפטים לקיר ולכל סוג קיים הדבק המתאים לו. שני המוצרים נרכשים בנפרד. הדבקת הטפטים דורשת הדרכה מקצועית. כאשר מדובר בארונות מטבח ישנים של דירות שכורות מומלצים טפטים המיועדים לשטחים חלקים בעלי דבק בצדם האחורי ולא טפט קיר.חנויות טפטים של מדבקות קיר לדירות שכורות

הבחירה המומלצת ביותר לדירות שכורות ולעלויות נמוכות הן מדבקות הקיר. מדבקות אלו עונות על צרכים עיצוביים של חדרי ילדים, הורים, סלון, מטבח, אזור הכניסה לבית וכולי, ומציעות דמויות, פרחים, נופים, משפטי השראה, חפצים, תמונות תלת ממדיות והכול על נייר איכותי ומיוחד הכולל דבק בצדו האחורי. למדבקות מסוג זה כמה יתרונות: עלות נמוכה יחסית, תוצאה מהירה (לשלוף ולהדביק באופן עצמאי), קלות הדבקה וקלות הסרה. כלומר: מינימום השקעה ותוצאה מקסימלית.

מעוניינים לעצב באופן עצמאי את מרחב המחייה בעלות סבירה? גשו אל חנויות שטיחי ישראל. צוות מקצועי יענה לכם על כל שאלה עיצובית ללא עלות או התחייבות.


טפטים בראשון לציון