08-9340289
מדבקות קיר לחדרי ילדים | לילדים


מדבקות קיר לילדים - עקרונות הבחירה החכמה

מדבקות קיר לחדרי ילדים הן אחד הפתרונות היעילים ביותר לעיצוב מהיר ונוח בעלות נמוכה יחסית. מדבקות לחדרי ילדים הנחשבות איכותיות, נותרות על הקיר לאורך זמן, נוחות לניקוי במטלית לחה, אינן נקרעות או מתפוררות ומעניקות לחדר מראה שמח ועשיר או מרגיע ונעים, לבחירתם.מדבקות קיר לחדרי ילדים – מה יש לעולם להציע לכם?

המפרט הרחב עונה על גחמות ואהבות מיוחדות של ילדים, החל מדמויות מוכרות מעולם הטלוויזיה והקולנוע ועד לצורות אמורפיות והנדסיות מעניינות. אפשרויות נוספות, שובבות ואטרקטיביות, הן הדוגמאות הבאות: מדבקות קיר מעוצבות שמשלימות את הריהוט בחדר כגון גב מיטה, פרחים לאגרטל המונח על מדף, מדבקת ספרים על גבי כוננית, מדבקת תמונה בעיצוב תלת מדד וכדומה.

קריצה הומוריסטית ניתן למצוא בקולקציה אחרת של מדבקות לחדרי ילדים כגון אביזרים הנמצאים במקומות שאינם אמורים להיות כגון פנס תאורת חוץ על עמוד בסמוך למיטה, גשם היורד מהתקרה וכדומה. עוד מדבקות קיר לילדים הן המדבקות שעליהן ניתן לשחק כגון סולמות וחבלים. אלה מומלצות להדבקה גם על גבי שולחן או רצפה לנוחות השחקנים. חשוב לציין כי מדובר בשני סוגים שונים של מדבקות: למדבקות קיר יש בסיס דבק שונה ממדבקות המיועדות למשטחים חלקים כפורמייקה, עץ וזכוכית.מדבקות קיר לנוער – לבחור בהתאם למצב רוח

בני נוער נוטים לשנות את טעמם לעתים תכופות. לכן מדבקות קיר לנוער הן התשובה האולטימטיבית לעיצוב חדרם. ניתן להדביקן ולהסירן בקלות. בקטגוריה זו נמצאות מדבקות אווירה ומשפטי השראה, מדבקות בד מסוגים שונים, מדבקות המייצרות אפקט מראה בעיצובים משתנים ומדבקות בעלות טקסטורה משתנה.

חברת שטיחי ישראל מעניקה פתרונות עיצוביים קלאסיים ושקטים לצד שובבים וצבעוניים עד נועזים ומעניינים. הגיעו אל חנויות החברה כדי להתרשם ממגוון עשיר של מדבקות קיר לילדים ולנוער ולבחור עולמות צבעוניים וייחודיים עבור ילדיכם ליצירת קשר.


מדבקות קיר לחדרי ילדים | לילדים