שטיח | שטיחים

באילו שטיחים אתם מעוניינים?

יבואנים ויצרני שטיחים מציעים לציבור הצרכנים מגוון עצום של אפשרויות בחירה. משטיחים מעשה ידי אמן ועד לשטיחים ארוגים סינתטיים. השטיחים נבדלים אלה מאלה בטכניקות הייצור, בעלות ובמרכיבים נוספים.

 

הבדלים בין שטיחים

שטיחים אתניים משלבים דוגמאות מסורתיות ואלמנטים השזורים בתרבות עתיקת יומין, ואילו השטיחים הארוגים על ידי מכונת אריגה תעשייתית מציעים מגוון צבעוני ללא גבול בשימוש במגוון סיבים. כאמור, מעבר לצורת האריגה (יד או מכונה) ומעבר למשמעות התרבותית והאיכות המסורתית הנלוות ומשפיעות על המחיר, גם החומר ממנו עשוי שטיח קובע את עלות המוצר.

ההבדל בין סוגי שטיחים לבית מוצא ביטוי בצפיפות הצמר ממנו השטיח ארוג. שטיח בעל רמת צפיפות הנחשבת גבוהה מורגש שונה ונראה אחר משטיח המאופיין ברמת צפיפות נמוכה. יש לציין כי שטיחים בהם הסיבים צפופים נחשבים איכותיים יותר, אך איכות הסיב כסיב גם משפיעה על העלות. שטיחים לבית מצמר טבעי שונים משטיחים סינתטיים.

 

שטיח כאלמנט עיצובי

תחום עיצוב הפנים וענף ההום סטיילינג מעניקים דגש לבחירה הנכונה בשטיח המתאים שמשלים את עיצוב החלל בחדר. הדגש מושם הן על טיב השטיח והחומר ממנו הוא מיוצר והן על צבעו ועל הדוגמאות הטבועות בו, אך יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון אלמנטים כגון תחזוקה נוחה, עמידות ללכלוך, למים, לדריסת רגליים מרובה ולהתאמתו לחדר ולתפקיד שהוא משרת (שטיח לחדר הילדים עליו הילדים משחקים בכל יום יהיה שונה משטיח המיועד לפינה דקורטיבית בכניסה לבית).

 

חברת שטיחי ישראל מזמינה למגוון רחב ואיכותי של שטיחים לכל מטרה ולכל חדר: שטיחים אוזבקים, אפגאניים, פרסים, אותנטיים (עבודת יד), תפורים בהתאמה אישית, שטיחים מקיר לקיר, שטחי לבד, עור פרה, סטים בהזמנה, שטיחים לחדרי ילדים/מסדרון/חדרי שינה/סלון ועוד. צרו קשר לפרטים נוספים ללא התחייבות.

שטיחי ישראל

צור קשר

שדרות המלך חסן השני 7, קרית עקרון: 08-9340289מאמרים נוספים

מידע נוסף
Back to Top