וילון | וילונות

סוגי וילונות – עיצוב מפנק ומעשיר

וילונות הם פתרונות הצללה דקורטיביים המוסיפים צבע, אלגנטיות ושיק מיוחד. כל דירה, גם אם מדובר בדירה ישנה ודהויה, יכולה להתקשט בחיות מחודשת בעלות נוחה. מהם סוגי הווילונות שמציע השוק הישראלי?

אפשרויות הבחירה מגוונות מאוד בצבע, בטקסטורה, בפרזול הנדרש להתקנה ובצורת הגלילה. מווילונות בד קליל המקנים רעננות ופשטות עיצובית ועד לווילונות ורטיקאליים, מיקדו, גלילה, טבעות ווילונות העשויים קפלים כבדים וכיווצים. הבחירה היא עיצובית בבסיסה ותלויה גם במידת ההשקעה הכלכלית האפשרית.

 

סוגי וילונות נפוצים

וילונות גלילה עשויים לרוב מבד נגלל ומצינור עליו הוא נגלל. המראה נקי, ללא נפח, והווילון ניתן לגלילה על ידי מערכת חשמלית או באופן ידני. הבדים מגוונים (חלקים, בעלי הדפס, בד רשת, שקוף, שקוף בחציו, בד האפלה ובד המיועד להקרנה). עוד בסגנון זה נמצא את וילון הדואט.

 

וילונות ונציאנים, ורטילקים, לייט וויב ווילונות לייט סקרין

וילונות מסוג זה עשויים מאלומיניום ומייצרים שלבים דקים ודקורטיביים במגוון דגמים הבנויים לרוחב. גלילה של סוגי וילונות אלו אפשרית בהפעלה ידנית או חשמלית. עוד בסגנון השלבים נמצא את הווילונות הוורטיקלים המייצרים מראה שלבים לאורך ועשויים במרבית המקרים מבד עבה.

בקטגורית סגנון השלבים נוסיף גם את וילונות הלייט וויב. אלה עשויים בד ובעלי שלבים המתקפלים לרוחב בחינניות עדינה. מוצר נוסף בתחום ההצללה הוא וילון לייט סקרין המוגש לצרכן במגוון צורות. הווילון עשוי בד, שקוף בחציו ומייצר מראה שלבים לרוחב.

 

וילון מיקדו – נצרים

סוגי וילונות אלו מוסיפים אווירה טבעית וקסומה על ידי שימוש בנצרים המתאימים להצללת החלונות. ניתן להוסיף בטנת בד מתחת לנצרים או ליהנות ממבט חצי שקוף לנוף דרך הרווחים של פסי הנצרים. וילון זה ניתן להרמה ולהורדה על ידי מנגנון חשמלי או ידני. עוד ממשפחת הווילונות הללו הם וילונות העשויים מיריעות של פסי עץ שטוחים (במידת צפיפות משתנה), מחוטים דמויי חבל דק או מחוטי רפיה.

 

משפחת וילונות הבד

וילונות מסוג זה שונים בטקסטורה, בכיווצים ובכובד הבד. פרמטרים אלה מייצרים אווירה שונה בחלל. הווילונות שונים גם באופן שבו הם נתלים מעל החלון: השחלה למוט או שימוש בקרניזים.

 

כל פתרונות ההצללה לחלונות ולמרפסות ממתינים לכם בחנויות שטיחי ישראל. מגוון עשיר ועצום המלווה באנשי מקצוע בתחום עיצוב הפנים שיענו על כל שאלה.

שטיחי ישראל

צור קשר

שדרות המלך חסן השני 7, קרית עקרון: 08-9340289מאמרים נוספים

מידע נוסף
Back to Top