פיויסי | פי וי סי | PVC

Category_3579_3235

מהו חיפוי PVC לרצפה?

אחד החיפויים הפופולריים לרצפות ישנות ומהוהות הינו חיפוי PVC או בשמו הנוסף: לינוליאום. פי וי סי הינו שכבת גומי העשויה פוליטילן וניל כלואוריט. יריעת פיויסי מסוגלת לכסות שטחים רחבים ושונים, ולכן מומלצות גם למבני תעשייה וגם לחיפוי שטחים במבני מגורים.

 

פי וי סי לצרכים תעשייתיים וציבוריים

PVC תעשייתי משרת חיפויים במקומות ציבוריים. הוא משמש חיפוי מצוין לרצפה במבנים משרדיים, באולמות, בבתי קפה, במתנ”סים, בבתי חולים ועוד. הלינוליאום התעשייתי עבה יותר מהפיויסי המיועד למבני מגורים ובעל עמידות גבוהה מפני שריטות וחריטות. לינולאום מסוג זה מוגש בצבעי שחור, אפור או לבן. פי וי סי המיועד למבנים פרטיים מציע שפע של צבעים ודוגמאות לצרכן, הוא אינו עבה כל כך אלא עדין במראהו, ועדיין משמר את איכויות ה- פי וי סי התעשייתי.

 

יתרונות ה- PVC

כאמור, חיפוי PVC עמיד ואינו נשרט בקלות, אם כי גרירת חפצים כבדים עליו עלולים לקרוע אותו. הוא עשוי מגומי ולכן משמש כחיפוי מומלץ במקומות רוויי לחות כגון חדר האמבטיה. הוא מומלץ גם לאזור המטבח משום שהוא נוח מאוד לניקוי ועמיד בפני מים. מגוון הצבעים והדוגמאות מאפשרים משחקים עיצוביים רחבים. כך לדוגמה ניתן למצוא פיויסי דמוי שיש ופרקט.

 

פיויסי – איכות ברורה

גליל פי וי סי מוגש ברוחב מטר אחד, ברוב המקרים, ומודבק אל כל משטח באמצעות דבק מגע. הוא אמנם עמיד בפני מים, אך לא מומלץ להציפו למשך זמן רב משום שהמים עלולים לפגוע בעמידות ההדבקה. ככל שה-PVC  עבה יותר כך הוא רך יותר ונראה מלא ועשיר. עלותו של חיפוי לינוליאום נמוכה, ולכן הוא יכול להוות תחליף מוצלח לרצפת פרקט או שיש (כאשר מדובר בפיויסי דמוי פרקט/שיש).

 

יתרונות הלינוליאום ברורים, כל שנותר הוא לבחור את הדוגמה המועדפת. גשו אל אולמות התצוגה של חברת שטיחי ישראל. במקום ממתינים לכם יועצים מקצועיים בתחום ומגוון דוגמאות PVC.

שטיחי ישראל

צור קשר

שדרות המלך חסן השני 7, קרית עקרון: 08-9340289

מידע נוסף
Back to Top