מדבקות קיר מעוצבות | מדבקה לקיר | מדבקת

מדבקות קיר – עולם עיצובי בפני עצמו עכשיו אצלכם

מדבקות לקיר מהוות פתרון מושלם לדירות שכורות ולמי שאינו מעוניין להשקיע זמן וכסף בעיצוב חללי הבית. מדבקות קיר מעוצבות נוחות מאוד להדבקה ומייצרות אלגנטיות או שובבות עיצובית, משחקי צבע מעניינים או רכות מפנקת. האפשרויות הן אינסופיות ומגוונות, העלות נמוכה יחסית וההדבקה וההסרה מהירים ונוחים לביצוע.

 

כל מה שרציתם לדעת על מדבקות לקיר

חשוב להבחין בין מדבקת קיר המיועדת לקירות בלבד ומדבקות המיועדות למשטחים חלקים כגון ארונות וחלונות. המרקם של כל בסיס הינו שונה והדבק של כל מדבקה מיועד לבסיס ספציפי. מדבקת קיר יוצרת אווירה ייחודית, ומומלץ לבחור ליין עיצובי אחיד לכל חדר כדי ליצור הרמוניה בחלל. מדבקות קיר מעוצבות יכולות להשלים תמונה עיצובית מלאה כגון מדבקת גב מיטה למיטה ללא גב, מדבקת אגרטל פרחים המודבקת קרוב לקו המתאר של ארונית וכדומה. כמו כן, מדבקות לקיר יכולות להשתלב עם הריהוט בחלל. כך לדוגמה נמצא מדבקות קיר מעוצבות כפרחים וכענפים שבסיסן מוסתר על ידי הספה והן כביכול יוצאות ממנה, וכך הלאה.

 

מדבקת קיר ייחודית

אחד הרעיונות העיצוביים המקסימים מתאים לחדרי הילדים: מדבקות משחק כגון סולמות וחבלים. מדבקות נוספות המשלבות מחשבה מקורית הן מדבקות קיר עליהן מודפסים משפטי השראה שונים. מדבקות אלה מתאימות במיוחד לכניסה לבית. עוד בתפריט: מדבקות שעון ענקיות שבמרכזן תלוי שעון אמיתי, מדבקות שיוצרות עניין הומוריסטי כגון מדבקות ספרים על המדף או מדבקת פנס או ענן המוריד גשם במרכז הסלון.

 

מדבקות קיר ייחודיות

בסלסלת המדבקות נמצא גם את מדבקת הקיר המייצרת אפקט של מראה. זו מוגשת במגוון צורות ועיצובים של חפצים מוכרים כגון שנדליר, פרפרים, לבבות ועוד. שורה תחתונה, מדבקות קיר הן אחד הפתרונות האסתטיים, החסכוניים והיצירתיים לעיצוב הבית בצורה מהירה ונוחה לביצוע.

 

חברת שטיחי ישראל מזמינה את לקוחותיה למגוון עצום של מדבקות ייחודיות באיכות גבוהה. המדבקות עמידות וחזקות בעלי גוון מלא ועשיר. גשו לחנויות התצוגה כדי להיעזר בצוות המקצועי. הבחירה העיצובית הנכונה ממתינה לכם.

שטיחי ישראל

צור קשר

שדרות המלך חסן השני 7, קרית עקרון: 08-9340289מאמרים נוספים

מידע נוסף
Back to Top